دستوراالعمل مقاله فارسی
 
دستورالعمل مقاله انگلیسی
 

قالب مقاله فارسیقالب مقاله انگليسي

فونت های مورد نیاز

 


فرم هزینه های کنفرانس

 

قالب پوستر

 


 پوستر کنفرانس


 
• ...
فایل پی دی اف جلد اول و دوم مجموعه مقالات اولین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم
به اطلاع علاقه مندان می رساند فایل پی دی اف جلد اول و دوم مجموعه مقالات اولین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم در آدرس libs.ir قابل دانلود می باشد. لطفا جهت دانلود فایل به صفحه اول کتابخانه اجتماعی علم اطلاعات و دانش شناسی مراجعه فرمائید.
1395/11/17 ادامه مطلب


پیام دکتر رضا داوری اردکانی رئیس فرهنگستان علوم به دومین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم
دکتر رضا داوری اردکانی سخنران مراسم اختتامیه دومین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم بود که متاسفانه نتوانستند در کنفرانس حضور پیدا کنند اما یکی روز قبل از شروع کنفرانس، در تاریخ پنجم بهمن ماه، پیامی به کنفرانس ارسال داشتند که متن آن در ادامه آمده است.
1395/11/10 ادامه مطلب


تقدیر و تشکر از سخنرانان، ....
مراتب تقدیر و تشکر خود را از تک تک سخنرانان، شرکت کنندگان، برگزار کنندگان کارگاه ها، حامیان، اعضای کمیته های داوری و علمی، اعضای کمیته بیانیه، عوامل اجرایی کنفرانس، همکاران گروه علم اطلاعات و دانش شناسی و همکارن روابط عمومی دانشگاه اعلام می دارم و توفیق همگان را از حضرت حق خواستارم.
1395/11/09 ادامه مطلب


بیانیه دومین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم
ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان در دومین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم، و تشکر از معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان و تک تک اعضای گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه اصفهان،بیانیه کنفرانس تقدیم می گردد.
1395/11/08 ادامه مطلب


 پیش نویس برنامه کنفرانس
با استعانت از خداوند متعال و با تشکر از کلیه شرکت کنندگان و همراهان دومین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم: ارزشیابی کیفیت نظام های سنجش علم، فناوری و صنعت؛ پیش نویس برنامه کنفرانس جهت اطلاع و استحضار تقدیم می گردد.
1395/11/04 ادامه مطلب


سخنرانی دکتر رضا منصوری استاد دانشگاه صنعتی شریف
دکتر رضا منصوری فیزیکدان و استاد دانشگاه صنعتی شریف در دومین کنفرانس ملی سنجش و ارزشیابی علم سخنرانی خواهد کرد.
1395/11/02 ادامه مطلب


جهت مشاهده محورهای کنفرانس اینجا را کلیک کنید.
  کنفرانس در آیینه رسانه ها

خبرگزاری صدا و سیما
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، بنابراعلام دبیرخانه این همایش ملی ، پژوهشگران تا 30 اردیبهشت سال آینده فرصت دارند برای ارسال مقاله به پایگاه اینترنتی http://www.ses2016.ir/fa/poster.php  ...... «ادامه مطلب»  
خبرگزاری ایسنا
دومین همایش ملی «سنجش و ارزشیابی علم: ارزشیابی کیفیت نظام‌های سنجش علم، فناوری و صنعت»، سوم و چهارم آذرماه 1395 به همت دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار علمی ایسنا، اهداف اصلی این همایش علمی که توسط معاونت پژوهشی و گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود، شامل «بازاندیشی مبانی معرفت ...... «ادامه مطلب»         

خبرگزاری ایمنا
به گزارش خبرگزاری ایمنا، دومین همایش ملی سنجش و ارزشیابی علم با عنوان "ارزشیابی کیفیت نظام­ های سنجش علم، فناوری و صنعت" روزهای سوم و چهارم آذرماه 1395 در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
این همایش توسط معاونت پژوهشی و گروه علم اطلاعات و دانش ­شناسی دانشگاه برگزار می شود. 
دکتر چشمه سهرابی دبیر همایش اهداف این همایش را .... 
«ادامه مطلب»     

خبرگزاری لیزنا

به گزارش لیزنا، دانشگاه اصفهان دومین همایش ملی سنجش و ارزشیابی علم را با عنوان «ارزشیابی کیفیت نظام های سنجش علم، فناوری و صنعت» در روزهای سوم و چهارم آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار می نماید. این همایش توسط معاونت پژوهشی و گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه اصفهان و با اهداف ذیل برگزار می گردد:

-          بازاندیشی مبانی معرفت شناختی علم و بنیادهای آن .... «ادامه مطلب»   

دبیرخانه کنفرانس


شنبه 03 تير ماه 1396

تا همایش ...

0-1
پیام دبیر کنفرانس
کانال تلگرام کنفرانس
برگزار کنندگان
حامیان مالي
حاميان علمي
حاميان رسانه اي
کنفرانس در آيينه رسانه ها
سازمان هاي شرکت کننده